Podkategoria: Prawo

 • Odszkodowania Anglia »

  Zdobądź wysokie odszkodowanie w Anglii i nie płać żadnej prowizji. Szybko zajmiemy się sprawą o odszkodowanie w Anglii za wypadek który nie nastąpił z Waszej winy. Zajmujemy się wypadkami komunikacyjnymi w UK, wypadkami w pracy i innymi wypadkami. Sprawdź naszą ofertę na www.odszkodowanie.org.uk.

  Data dodania: 08 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne Kraków »

  Kancelaria radcy prawnego Krzysztofa Kohuta, to miejsce w którym przeprowadzisz większość spraw prawnych. Kancelaria radcy prawnego Kohut, zajmuje się przede wszystkim w prowadzeniu spraw podmiotów gospodarczych jak na przykład fuzje firm, przekształcenia spółek lub audyty prawne. Radca prawny Krzysztof Kohut zajmuje się również windykacją należności lub reprezentowaniem klienta przed sądem. Obsługa prawna firm to nie jedyny obszar w którym działa ta kancelaria radcy prawnego. Radca prawny Kraków oferuje również ogólno rozumiane doradztwo prawne za sprawą którego będą Państwo w stanie upewnić się co do postępowania prawnego. Zapraszamy do naszej kancelarii prawnej na ul. Friedleina 4-6, pok. 110, 30-009 Kraków bądź do kontaktu telefonicznego pod numerem 665-052-019.

  Data dodania: 30 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik nieruchomości »

  Objaśniam Państwu serwis dotyczący całościowo problematyce prawnej. Teraz bardzo trudno jest odszukać rzetelne i dobrze prowadzone portale poświęcone prawu nieruchomości, z jakim w tym miejscu się Państwo spotkacie. Chciałbym zaoferować współpracę z zakresie szeroko rozumianej pomocy prawnej, w której skład wchodzą inwestycje budowlane, prawo budowlane , pozwolenia na budowę. Jestem przekonany, że swoją znajomością tematu i doświadczeniem jestem Państwu w stanie pomóc i doradzić tak, aby dokonali Państwo jak najlepszego wyboru. Zapraszam!

  Data dodania: 06 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Poznań »

  Bywają rozmaite momenty w życiu niejednego człowieka, że czasem wymaga wybranej opieki adwokata, ażeby rozwiązać poszczególne sprawy sądowe w swoim życiu. Tak więc nie powinno się użalać, ale owej konsultacji wyszukać. Na przykład w centralnym Poznaniu jak i okolicach aż się roi od ogłoszeń typu adwokat Poznań nie tylko w sieci, ale zarówno w pospolitej prasie.

  Data dodania: 04 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Warszawa »

  Nasza kancelaria prawna to mnóstwo propozycji prawnych, jakie dostaniecie Państwo od najlepszych w branży – jesteśmy z wprawą i po najlepszych praktykach, znamy prawo jak nikt poza nami i z pewnością będziemy potrafili Państwu pomóc. Obecnie kanclearie prawnicze w szybkim tempie się mnożą, my jednak stawiamy na najdoskonalszą jakość propozycji, dlatego przyjmujemy do pracy najlepiej wykształconych adwokatów i profesjonalistów na rynku.

  Data dodania: 04 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawo pracy prawnik Poznań »

  Kancelaria prawnicza na terenie Poznania. Jasne omówienie spraw wynagrodzenia. Wynagrodzenie ryczałtowe, ustalane już przed podjęciem sprawy. Klient na wstępie poznaje szansę na wygraną i możliwy koszt usługi. Sprawy nadzoruje profesjonalista od prawa cywilnego, rodzinnego i opiekuńczego. Wesprze w sprawie podziału majątku czy starciach o alimenty. Zajmie się też sprawami karnymi i wykroczeniami. Posiada aplikację sędziowską i doświadczenie w tej sferze.

  Data dodania: 15 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne »

  Porady prawne mogą się okazać przydatne wielokrotnie w Twoim życiu. Wielu z nas niejednokrotnie natrafi na problemy prawne, z którymi nie będzie sobie w stanie na własną rękę poradzić. W takiej sytuacji dobrze jest skorzystać z porady prawnej jaką możesz uzyskać w naszym portalu prawa. Prawnicy specjalizujący się w rozmaitych gałęziach prawa, pomocni i doświadczeni, na pewno rozwikłają każdy Twój kłopot. Nie zwlekaj ani momentu dłużej, zaznajomj się z obszerną bazą wiedzy zgromadzoną w naszym portalu prawnym, a jeśli samodzielnie nie znajdziesz odpowiedzi na trapiące Ciebie problemy - koniecznie skorzystaj z płatnej porady prawnej!

  Data dodania: 09 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna »

  Spółka Partnerska Adwokaci Stępniewska-Janowska, Sieniawski powstała na skutek sformalizowania współpracy Kancelarii Adwokackich Anny Stępniewskiej-Janowskiej i Wojciecha Sieniawskiego. Jak kolejne generacja prawników w rodzinie, prowadziliśmy własne praktyki o zróżnicowanych specjalizacjach. Odpowiadając na potrzeby naszych Klientów, postanowiliśmy powiązać te drogi, ażeby coraz wszechstronnej i niedaleko pomocy większego zespołu, być świadkiem profesjonalną obsługę.

  Data dodania: 14 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Wrocław krzyki »

  Sfera czyności kancelarii: sporządzanie aktów notarialnychsporządzanie aktów poświadczenia dziedziczeniasporządzanie poświadczeńdoręczanie oświadczeńsporządzanie protestów weksli tudzież czekówspisywanie protokołówprzyjmowanie na przechowanie: pieniędzy, dokumentów tudzież papierów wartościowychsporządzanie wypisów, odpisów tudzież wyciągów dokumentówsporządzanie na żądanie stron: projektów aktów, oświadczeń tudzież innych dokumentówsporządzanie innych czynności wynikających z odrębnych przepisówDodatkowo: wybór uzyskania w Kancelarii informacji w językach obcychmożliwość obsługi w języku angielskim tudzież niemieckimwspółpraca z tłumaczami wszystkich języków

  Data dodania: 17 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Lista Nieruchomości - bezpłatne ogłoszenia »

  Portal Lista Nieruchomości to możliwość bezpłatnego dodawania ofert nieruchomości zarówno przez biura nieruchomości, instytucje, a ponadto osoby prywatne. Oferty nieruchomości podzielone są dla wyszukukujących na typ nieruchomości: domy, mieszkania, działki, lokale, budynki, a ponadto na typ ofert: sprzedam nieruchomość, wynajmę, kupię, najmę.Zapraszamy serdecznie wszystkich oferujących i szukających nieruchomości w całym kraju. Liczymy na to, że z powodzeniem znajdą Państwo nieruchomość swoich marzeń

  Data dodania: 16 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Historia Unii Europejskiej - parp81.waw.pl »

  Strona zawiera informacje na temat PARP, czyli Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Informacje zawarte na tej stronie pozwalają poznać historie tej instytucji, zakres jej działalności oraz cele jakie jej przyświecają.

  Data dodania: 21 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowanie Anglia »

  Serwis odszkodowaniaanglia.pl zaistniał by pomagać Polakom żyjącym w UK w pozyskiwaniu należnych odszkodowań za wypadek z nie swojej winy.Specjalizujemy się w zadośćuczynieniach za wypadki komunikacyjne, oraz wypadkach w pracy w anglii.Kompetencja, wieloletnia praktyka oraz wiedza z zakresu prawa zapewniają pełne przekonanie co do jakości naszych usług.Dlatego że posiadamy wysoką skuteczność pod względem wygrywania spraw o odszkodowanie powypadkowe w uk masz pewność że sprawa zakończy się pozytywnie.Dzięki naszemu serwisowi poszkodowany w wypadku Anglia może otrzymać odszkodowanie|poszkodowany w wypadku może otrzymaćodszkodowanie Anglia Więcej informacji na naszej stronie.

  Data dodania: 03 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Warszawa »

  Świadczymy kompleksowe doradztwo prawne w zakresie czynności prawnych, w obszarach: prawa handlowego, gospodarczego, cywilnego oraz prawa pracy Zajmujemy się również, organizacją i rejestracją firm, prowadzeniem postępowań upadłościowych,układowych i likwidacyjnych. Nasze biuro prawne świadczy również usługi prawne na rzecz osób prywatnych z zakresu prawa cywilnego w tym w sprawach spadkowych (stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku, zachowek). Zakres usług kancelarii obejmuje również reprezentację klientów przed sądami.

  Data dodania: 07 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Arcana - kancelaria adwokacka ul.Słowackiego 31/1, 40-093 Katowice »

  Nasza kancelaria adwokacka z siedzibą w Katowicach za priorytet postawiła sobie udzielanie pomocy prawnej na najwyższym poziomie. Wychodzimy z założenia, że oferowane usługi prawne powinny być realizowane z zachowaniem najwyższych możliwych standardów zawodowej staranności i wiedzy. Nie wolno przy tym zapomnieć o indywidualnym podejściu do każdego Klienta. Jesteśmy świadomi, że dopiero pełne zrozumienie Państwa potrzeb jest gwarancją sukcesu. Arcana na ulicy Słowackiego 31/1 w Katowicach stanowi połączenie bogatej tradycji z współczesnym podejściem do potrzeb Klientów. Naszą specjalnością jest prawo cywilne, rodzinne, opiekuńcze i karne, gospodarcze, bankowe, ubezpieczeniowe oraz prawo pracy i ubezpieczeń społecznych. Nasz adwokat z Katowic oferuje nie tylko wyspecjalizowany zakres usług, ale także własne zaangażowanie w wasz problem. Kwintesencją naszego działania nie jest teoretyczne doradztwo akademickie. Adwokaci z Katowic aktywnie biorą udział we wprowadzaniu skutecznych i praktycznych rozwiązań, z uwagą wsłuchując się w Wasze potrzeby.

  Data dodania: 08 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • KRS Online »

  Wyszukiwarka KRS to miejsce w internecie, w którym znajdziesz wiele użytecznych informacji na temat osób i podmiotów gospodarczych. Krajowy Rejestr Sądowy zawiera dokładne i zawsze aktualne informacje na temat spółek jawnych, partnerskich, komandytowych, spółek z ograniczoną odpowiedzialnością i wielu innych. KRS zawiera także informacje na temat stowarzyszeń i organizacji społecznych. Jeśli chcesz wyszukać szczegółowe dane na temat tych podmiotów koniecznie sprawdź naszą wyszukiwarkę KRS. Nasz KRS Online działa stabilnie, błyskawicznie i w łatwy sposób umożliwia dotarcie to potrzebnych treści. Nie czekaj dłużej i sprawdź sam co oferuje nasza wyszukiwarka KRS.

  Data dodania: 05 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria notarialna Kraków  »

  Począwszy od chwili 1992 roku edukacja i doświadczenie pracowników naszej kancelarii daje gwarancję pełnego profesjonalizmu i bezpieczeństwa wykonywanych czynności notarialnych. Biuro znajduje się w nowoczesnym, klimatyzowanym budynku, usytuowanym na krakowskich Dębnikach, vis i vis Wawelu. Godny podziwu dojazd zapewnia analogia Ronda Grunwaldzkiego i innych, kluczowych arterii miasta. Dbając o najwyższą forma i luksus naszych klientów podczas wykonywanych czynności notarialnych zapewniamy dużą dawka miejsc parkingowych, usytuowanych bezpośrednio poprzednio Kancelarią. Biuro funkcjonuje od chwili poniedziałku aż do piątku w godzinach od chwili 9:00 aż do 17:00. Istnieje ajuści alternatywa dopasowania godzin funkcjonowania kancelarii aż do Państwa indywidualnych potrzeb po wcześniejszym umówieniu terminu, w tym i w dni czas wolny od chwili pracy.

  Data dodania: 19 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat »

  Niestety zdarza się tak, że chociażby najuczciwsze osoby potrzebują zasięgnąć rady prawnika. Właściwa kancelaria prawna to podstawa. Niełatwo jednak rozeznać się w ofercie, albowiem naprawdę mnóstwo korporacji świadczy tegoż typu usługi. Gdy już musimy skorzystać z pomocy prawnika, w większości wypadków nie posiadamy czasu na zapoznawanie się z ofertą wielu spośród nich. Kancelaria prawna powinna w związku z tym być zbadana. Nie powinno się powierzać własnego losu nieukom. Ze wsparciem przybywa więc kancelaria prawna Niwińscy.

  Data dodania: 05 08 2011 · szczegóły wpisu »

Prawo - nowa strona:

Adres: