Podkategoria: Elektronika

 • Nowinki technologiczne »

  Elastech techblog - nowinki i informacje ze świata technologii. Tematy związana z GPS, GSM, PDA, z telewizją HDTV oraz nowoczesnymi elektronicznymi gadżetami. Codzienna dawka informacji technologicznych z nalepszych polskich portali technologicznych zebrana w jednym miejscu.

  Data dodania: 17 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • ELZAB - mobilne i niezawodne kasa fiskalna dla lekarza »

  Na pewno nie wielu z nas spodziewało się że w najbliższym czasie w gabinetach lekarskich pojawią się kasy fiskalne. Warto zastanowić się, jakie urządzenie fiskalne należy wybrać tak, by zaspokoiło wszelkie potrzeby. W naszym serwisie przedstawiamy informacje, dotyczące obowiązujących przepisów i terminów prowadzenia ewidencji za pomocą kas dla lekarzy, przychodni lekarskich, osób i podmiotów świadczących usługi medyczne. Chętnie doradzamy i podpowiadamy. Lekarzom proponujemy kasy fiskalne charakteryzujące się funkcjonalnością i niezawodnością. Jeżeli chcecie wiedzieć więcej – zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z materiałami zamieszczonymi na naszej stronie.

  Data dodania: 10 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nowinki technologiczne »

  Blog o nowościach technologicznych. Najnowsze informacje z dziedziny telefonii komórkowej i podobnych dziedzin, techblog Datapix dostarczy ci najciekawszych informacji zaczerpniętych z różnych źródeł.

  Data dodania: 14 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ramki cyfrowe na podarunek. »

  Świetnym podarunkiem dla dwojga ukochanych. Przeznaczone dla świeżo upieczonych rodzicieli lub też dla małżeństwa z dłuższym doświadczeniem będzie standardowy fotoalbumu na fotografie. Świetna niespodzianką będzie tutaj jego współczesne charakter którymi są ramki cyfrowe.

  Data dodania: 18 07 2011 · szczegóły wpisu »

Elektronika - nowa strona:

Adres: