Kategoria: Edukacja

W tej kategori znajdziesz strony poświęcone filozofii, nauce a także strony szkół, uczelni zarówno prywatnych jak i państwowych oraz przedszkol. Znajdziesz także informacje edukacyjne i wiele innych powiązanych tematów.

Edukacja - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Optymalizacja procesów »

  Optymalizacja procesów. Best Solutions Grupa Konsultingowa zajmuje się przeprowadzaniem optymalizacji procesów produkcyjnych i wspomagających. Obsługujemy małe i średnie przedsiębiorstwa, a także firmy z list 100 Forbsa i 500 Polityki. W zależności od życzenia klienta, przeprowadzamy optymalizację wybranego procesu czy obszaru, bądź też optymalizujemy całą produkcję. Identyfikujemy straty (nadmiar zapasów, zatory komunikacyjne, zbędny transport, nadmierna obróbka etc. ), a następnie szukamy odpowiednich dla danej firmy rozwiązań. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

  Data dodania: 18 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje angielski Poznań »

  Zbliża się koniec roku szkolnego, a wraz z nim matury, sprawdziany gimnazjalne i egzaminy wstępne na studia. Wielu uczniów czuje się niepewnie mając świadomość, że mogą być niedostatecznie przygotowani do tych zmagań. Wszystkich tych, którzy potrzebują profesjonalnej pomocy w nauce, a także nauczycieli lub studentów, pragnących dorobić udzielaniem korepetycji, zapraszamy do rejestracji na portalu Udanekorepetycje. pl. Jest to najnowsza strona tego typu, pomyślana w taki sposób, aby możliwość zamieszczania ogłoszeń była dostępna zarówno dla uczniów i nauczycieli, jak i dla szkół językowych poszukujących nowych członków kadry. Zapraszamy do zapoznania się z witryną i dokonywania rejestracji!

  Data dodania: 14 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia nad morzem »

  Letnie miesiące to najlepszy czas na zażycie wymarzonego wypoczynku nad morzem. Ara to hotel w Jastrzębiej Górze zapewniający najwyższą jakość i komfort pobytu. Jeśli planujesz wczasy w Jastrzębiej Górze, zapraszamy do sprawdzenia oferty naszego hotelu. Czekają tu dwadzieścia trzy pokoje jedno- i dwuosobowe oraz dwa apartamenty. Mamy szeroką ofertę atrakcji takich jak siłownia, disco dancingi czy tenis stołowy. Prowadzimy też imprezy, szkolenia i wynajmujemy sale konferencyjne. Sąsiedztwo Zatoki Puckiej jest dodatkowym atutem, zapewniającym niezapomniane wrażenia. Zapraszamy!

  Data dodania: 03 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Cognity Szkolenia »

  Kurs Excel wybierają osoby pracujące w różnych firmach i instytucjach w celu usprawnienia wykonywanej pracy. Obecnie program MS Excel jest jednym z najbardziej popularnych programów na rynku szkoleń. Ma bardzo duże możliwości. Aby zapoznać się ze wszystkimi jego opcjami i narzędziami proponowane jest wzięcie udziału w kursie MS Excel. Firmy prowadzące szkolenia oferują kursy podczas których zwrócona zostanie uwaga na różne możliwości i aspekty programu. Po przeglądnięciu ofert szkoleń możemy zdecydować się na kurs, który w największym stopniu odpowiada naszym wymaganiom. Np. : jeżeli pracujemy w działach związanych z logistyką możemy wybrać się na kurs Excel w Logistyce. Kurs Excel w Logistyce jest adresowany do osób, które poznały już podstawy programu MS Excel. Powtórzymy podstawy Excela, na których oprzemy nasze dalsze działania w tym programie. Zapoznamy się z opcjami tworzenia analizy ekonomicznej: adresowanie bezwzględne, zagnieżdżanie, funkcje matematyczne, funkcje logiczne. Zaznajomimy się ze miernikami i wskaźnikami z których korzysta się w ekonomii: wpływem cen zakupu na koszty działalności, wpływem procesów logistycznych na rentowność firmy, analizą struktury zapasów. Nauczymy się jak budować rożne raporty- zwrócimy szczególną uwagę na ochronę danych w arkuszu kalkulacyjnym, listy danych do wyboru, łącza do danych zewnętrznych. W trakcie szkolenia będziemy tworzyć tabele przestawne, wykresy pod nadzorem trenera. Będziemy mieć czas na utrwalenie trudniejszej materii oraz sprawdzenie czy inne zadania wykonujemy poprawnie. Szkoleniowiec pomoże nam w rozwiązaniu problemów na jakie napotkaliśmy się podczas pracy w programie MS Excel. Jeśli nie znamy podstaw Excela możemy zacząć się z nim zapoznać na kursie Excel Podstawowy. W jego trakcie nauczymy się wprowadza i edytować dane, formatować komórki, używać malarza formatów.

  Data dodania: 16 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pozyskiwanie gazu łupkowego »

  Jeśli chciałbyś dowiedzieć się szczegółów połączonych z poszukiwaniem niekonwencjonalnych źródeł energii w Polsce, wejdź pod adres oddzialywaniagazulupkowego. pl. Zaintrygowanie gazem ziemnym posiada dobre podstawy. Aktualnie badane jest między innymi oddziaływanie odwiertów na otoczenie. łupki, gaz łupkowy, gaz ziemny, szczelinowanie, oddziaływanie

  Data dodania: 04 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rekrutacja Studia »

  Rekrutacja na studia nie musi być trudną czynnośćią, szególnie, jeśli jesteśmy odpowiednio doinformowani. Podstawowe informacje na temat rekrutacji znajdziemy na internecie, wpisując przykładowe hasło rekrutacja studia. Rekrutacja dla studentów odbywa się po ukończeniu szkoły średniej. Rekrutacja na studia medyczne wiąże się za sprawdzaniem wiedzy i predyspozycji przyszłych lekarzy. Rekrutacja na studia trwa do początku września. Przekazanie wiedzy swoim absolwentom to cel, jaki stawiają sobie studia medyczne.

  Data dodania: 14 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Policealne Studium Medyczne Warszawa »

  Medyczne szkoły policealne, takie jak policealne studium medyczne Warszawa, policealne studium farmaceutyczne w Warszawie, Policealna Szkoła Medyczna dla Młodzieży i Policealna Szkoła Medyczna dla Dorosłych w Żyrardowie oferują praktyczne i potrzebne zawody. Policealne szkoły medyczne w Żyrardowie posiadają odpowiednio wyposażone sale ćwiczeniowe, w których pod okiem specjalistów odbywają się zajęcia praktyczne. Szkoła policealna medyczna umożliwia podjęcie pracy w zakładach opieki zdrowotnej. Studium pielęgniarskie dla osób dorosłych proponuje naukę w trybie zaocznym. Studium medyczne przygotowuje absolwentów do pracy z osobami chorymi.

  Data dodania: 14 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bliżej wiedzy »

  Bliżej wiedzy jest nowoczesnym ośrodkiem oferującym elearning.
  Nasze bogate doświadczenie w e-learningu połączone wysokowykwalifikowaną kadrą przekładają się na sukces naszych kursantów.
  W naszej ofercie znajdą Państwo następujące szkolenia:
  -Szkolenie Wirtualny Tuning - jak stuningować samochód w programie do obróbki zdjęć.
  -Szkolenia Asertywność - szkolenie elearningowe na temat określania własnych celów, kontrolowania emocji oraz dostrzegania nacisków emocjonalnych innych osób.
  -Szkolenie Perswazja - odkryj jedną z metod negocjacji pozwalającą osiągnąć porozumienie.
  -Szkolenie dla menadżerów sprzedaży - dobry menedżer musi rozwijać siebie, aby móc rozwijać przedsiębiorstwo.
  -Szkolenie zarządzanie czasem - prawidłowe zarządzanie czasem jest niezwykle istotne dla dyrektorów, menedżerów czy pracowników.
  -Szkolenie budowa wizerunku - profesjonalny wizerunek, autoprezentacja i wystąpienia publiczne
  -Szkolenie komunikacja z trudnym klientem - jest istotnym zagadnieniem dla dużej liczby pracowników sprzedaży czu urzędników
  -Szkolenia sprzedażowe - elearning z wykorzystaniem możliwie zróżnicowanych technik uczenia się. Integralną częścią tego typu projektów są studia przypadków, odgrywanie ról, zajęcia outdoor.
  -Szkolenia dla sprzedawców
  Misją portalu blizejwiedzy jest także pomoc urzędnikom administracji publicznej w osiąganiu niezbędnych kompetencji do pełnienia służby publicznej poprzez e-learning.
  Dajemy Państwu możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji nie tylko w wybranym przez Państwa kursie, ale przede wszystkim w dogodnym dla Państwa czasie . Wystarczy jedynie, że mają Państwo dostęp do internetu i posiadają konto w portalu blizejwiedzy.pl. Kosztuje to naprawdę niewiele, a korzyści jakie płyną ze współpracy z nami są ogromne. Nie muszą już Państwo wyjeżdżać, zaniedbywać swoich obowiązków, a w rezultacie nadrabiać zaległości spowodowanych nieobecnością.
  Szkolenie zarządzanie czasem, szkolenie budowa wizerunku czy szkolenie prezentacje handlowe podniosą kompetencje pracowników na różnorodnych stanowiskach. Szkolenia asertywność, szkolenie perswazja, szkolenie komunikacja z trudnym klientem, szkolenia dla sprzedawców czy szkolenie dla menadżerów sprzedaży są przeznaczone dla pracowników zajmujących się sprzedażą czy obsługą klienta.

  E-learning to także możliwość kontrolowania pracy swoich podwładnych w procesie nabywania nowychumiejętności. Już dziś zapraszamy do rejestracji i skorzystania z naszej oferty kursów i szkoleń. Oprócz całej gamy szkoleń i kursów gotowych oraz dedykowanych jesteśmy gotowi do współpracy w zakresie przygotowywania kursów pod zamówienie.
  www.blizejwiedzy.pl/mod/resource/view.php?id=110

  Data dodania: 26 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Konferencje »

  Najnowsze informacje z dziedziny biznesu i sal szkoleniowych są na wyciągnięcie dłoni na portalu Salekonferencyjne. Prezentacja każdego obiektu zawiera użyteczne informacje, ilość miejsc przy określonym ustawieniu stołów, umeblowanie sali, dodatkowe atuty i inne. Forum jest doskonałym miejscem, żeby dowiedzieć się, czy wybrana sala jest rzeczywiście tą, której pragniesz. Wstąp, odnajdź i przekonaj się, że portalowi Salekonferencyjne trzeba zaufać. Potrzebujesz sali na szkolenie w Gdyni, Lublinie czy Warszawie ? Komfortowe, w całości wyposażone aule na konferencje, kursy i zebrania biznesowe w jednym miejscu, przekonaj się. Chcesz wyszukać aulę w województwie mazowieckim, nic prostszego ! Cała Polska stoi otworem przed Twoim biznesem, wybierz się na szkolenie na Podlasie. Szukasz sali konferencyjnej, ten portal jest dla Ciebie. Duży portal na temat konferencji, zapraszamy !

  Data dodania: 30 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy »

  O ile jesteś uczniem czy rodzicem nastolatka, koniecznie wypróbuj portal uczelnie.bydgoszcz.pl. Obrazujemy szkoły wyższe a także uczelnie, jakie oferuje Bydgoszcz. Wszak edukacja jest niezmiernie istotna i od niej zależy zarobek absolwenta.szkoły, uczelnie, edukacja, uniwersytety. bydgoszczTeraźniejsze uniwersytety posiadają przeróżny poziom i nawet prestiżowy dyplom nie zagwarantuje nam godziwych zarobków, jeśli umiejętności nie będą dostosowane do wymogów chlebodawców. Wstąp na stronę uczelnie.bydgoszcz.pl, ażeby sprawdzić jakie uczelnie są warte Twego zaciekawienia. Bydgoszcz stwarza duże możliwości edukacji, aczkolwiek wypada na własną rękę rozeznać się które szkoły dają szerokie perspektywy. Uniwersytety nie zawsze nauczają odpowiednio do realiów, toteż roztropnie przyjrzyj się ich propozycji.

  Data dodania: 26 03 2012 · szczegóły wpisu »