Podkategoria: Ekologia

 • Przepompownie »

  Firma TRAIDENIS-POL dostarcza szeroki asortyment artykułów ekologicznych. Produkty tej firmy zostały docenione przez wielu, zdobyły również mnóstwo nagród. Urządzenia modelu HNV posiadają bardzo masa zalet. Przedewszystkim są banalne w montażu, nie wydzielają krępujących zapachów, są odporne, nie zużywają rosłych pokładów energii. Aby dbać o środowisko biznes przestrzega wszystkich norm i przepisów określonych między innymi w Rozporządzeniu Ministra Ochrony Środowiska. Cała oferta znajduje się na stronicy internetowej www.traidenis-pol.com

  Data dodania: 19 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odbiór Zużytego Oleju »

  Firma „EURO-EKO” Główny punkt Zarządzania Odpadami rozpoczęła swoją działanie początkiem 2005 roku oraz wielkim rozmachem realizuje ambitne cele. Świadczymy specjalistyczne usługi w zakresie odbioru oraz zagospodarowania gastronomicznych odpadów poprodukcyjnych. Gwarantujemy klientom poufność oraz obronność na wszelkich etapach wykonywania usługi unieszkodliwiania odpadów. Zapewniamy klientom rzetelność oraz profesjonalizm w zakresie oferowanych usług przez ciągłe doskonalenie jakości zadowalającej wymagania klienta. Gwarantujemy sumienną realizację zleceń klienta zgodnie z jego oczekiwaniami. Wszystkie decyzje podejmowanie w trakcie naszej działalności uwzględniają aspekty środowiskowe, w tym przeciwdziałanie zanieczyszczeniom. Przestrzeganie wymagań wynikających z przepisów prawnych dotyczących ochrony środowiska traktujemy priorytetowo.

  Data dodania: 08 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Oczyszczalnie z Osadem Czynnym »

  Biznes FRUKKO zajmuje się sprzedażąi montażem przydomowych oczyszczalnieścieków. Nasza Biznes posiadanaderwysokiej klasy urządzenia Polskiego producenta. Oferujemy również oczyszczalniebiologiczno-mechaniczne jakii osadniki gnilne. Dodatkowo posiadamy w sprzedażyprzepompownie aż do wody oczyszczoneji aż do ścieków.

  Data dodania: 01 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ogórki Małosolne »

  Polska jest wspaniałym, różnorodnym krajem posiadającym całą gamę tradycyjnych produktów. Ich wyjątkowość zawdzięczamy oryginalnym recepturom, które nie zmieniły się od momentu wieków. Jednymi z najpopularniejszych przetworów w naszym kraju są kwaszone ogórki tudzież kwaszona siano. Zdanie tych dwóch doceniają w podobny sposób polscy konsumenci, podczas gdy też zagraniczni, gdzie nasze produkty goszczą na wielu stołach. Kwaszona siano tudzież ogórki, to nie tylko smaczne osprzęt lub zawartość potraw. To również zarzewie cennych witamin. Jedną z nich jest witamina C, której ubytek prowadzi do osłabienia organizmu tudzież zwiększenia podatności na choroby infekcyjne. śruta przetworów z ogórków tudzież kapusty, jest zwłaszcza polecane zimą, podczas gdy przystępność wielu owoców, zawierających cenne witaminy, spada.

  Data dodania: 13 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Portal ekologiczny »

  Dbanie o naturę to w dzisiejszych czasach niewątpliwie często poruszana sprawa. Serwis internetowy www.ulicaekologiczna.pl istnieje właśnie w celu, aby uświadamiać internautów jeżeli chodzi o zagadnienia mające związek z dbaniem o naturę. A trzeba przyznać, że to niezwykle istotne zagadnienia. Na stronie także, m.in. przepisy kulinarne na wegetariańskie potrawy, rady odnośnie zdrowego stylu życia, informacje o na przykład nowoczesnych technologii, naturalnie w zgodzie z naturą oraz sklep. W sklepie kupić możemy naturalne kosmetyki do pielęgnowania twarzy, piękne zapachy i masę produktów, które pozwolą nam na naturalniejsze życie. Dbanie o środowisko naturalne i dbanie o siebie jest naprawdę ważne, toteż z pewnością możemy ignorować tego. W końcu chcemy żyć długo i zdrowo, na czystszej planecie.

  Data dodania: 21 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pozyskiwanie gazu łupkowego »

  Jeśli chciałbyś dowiedzieć się szczegółów połączonych z poszukiwaniem niekonwencjonalnych źródeł energii w Polsce, wejdź pod adres oddzialywaniagazulupkowego. pl. Zaintrygowanie gazem ziemnym posiada dobre podstawy. Aktualnie badane jest między innymi oddziaływanie odwiertów na otoczenie. łupki, gaz łupkowy, gaz ziemny, szczelinowanie, oddziaływanie

  Data dodania: 04 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Torby papierowe »

  Makramax jest jedną z wiodących firm działających w Warszawie. Producent ma wieloletnie doświadczenie w branży poligraficznej. Specjalnością firmy są firmowe torby papierowe i artykuły poligraficzne. Propozycja przedsiębiorstwa adresowana jest do klientów indywidualnych oraz firm.

  Data dodania: 12 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Energia wiatrowa »

  Światowa energetyka morska rozwija się prężnie. Alternatywna elektrownia nie dorówna produktywnością tradycyjnym konstrukcjom, jednak jej wielkim atutem jest brak zanieczyszczeń środowiska. Offshore to perspektywiczna odnoga gospodarcza, jednakże jej oddziaływanie na środowisko naturalne nie jest całkowicie zbadany. Wypada mieć nadzieję, że kiedyś będzie konkurencją dla ropy. Będziemy musieli jednakowoż zaczekać na to przynajmniej parę generacji. Energetyka morska jeszcze niemrawo rozkręca się w naszej części Bałtyku.

  Data dodania: 28 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Uniwersytet Technologiczno Przyrodniczy w Bydgoszczy »

  Uniwersytet Technologiczno Przyrodniczy w Bydgoszczy inaczej UTP w Bydgoszczy jest jedną z dwóch największych uczelni państwowych w mieście. Jakie kierunki można tam studiować, jaka jest historia UTP, tego wszystkiego dowiesz się z lektury jaką oferuje serwis znajdujący się pod adresem http://www.utp-bydgoszcz.edu.pl. Oprócz tych informacji możesz też uzyskać informacje na temat tego jaki kierunek do jakiego tytułu można studiować, dowiedzieć się więcej informacji o studentach UTP, ich event'ach, i kołach naukowych. Serdecznie zapraszam do zapoznania sięz serwisem w pełni poświęconym UTP Bydgoszcz. Nie czekaj odwiedź nas już dziś!

  Data dodania: 30 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Solary »

  Firma DotacjeNaSolary.pl zajmuje się dystrybucją, a także montażem kolektorów słonecznych na potrzeby przygotowania ciepłej wody użytkowej, wspomagania ogrzewania oraz podgrzewania wody basenowej. Instalujemy solary na budynkach mieszkalnych, hotelowych, nieruchomościach użyteczności publicznej, fabrycznych. Pomagamy w zdobyciu dopłaty na inwestycję w kolektory słoneczne. Kompetentnie usługujemy w zakresie najlepszego doboru systemów solarnych i sposobu otrzymania dotacji na te innowacyjne i ekologiczne układy. Posiadamy już okazałe doświadczenie w kwestii montażu i pozyskiwania subsydiów na przedsięwzięcia związane z ekologicznym pozyskiwaniem energii takimi jak solary, co sprawia, iż jestesmy pewnym liderem niniejszej branży w Polsce.

  Data dodania: 13 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przenośniki ślimakowe produkcji Ekofinn »

  Przedsiębiorstwo Ekofinn-POl od wielu lat zajmuje się produkcją i wyposażaniem oczyszczalni ścieków. Produkowany przez nas osprzęt jest zlokalizowany w dużej liczbie tego typu obiektach w kraju zarówno w oczyszczalniach mechanicznych jak też biologicznych, dlatego, że każdy proces oczyszczania ścieków wymaga na pewnym etapie użycia urządzeń oczyszczania mechanicznego. Jako lider w branży stawiamy zawsze na jakość ponieważ urządzenia które wykonujemy będą funkcjonować bezawaryjnie przez wiele lat. Pośród urządzeń usprawniających oczyszczanie ścieków znajdujących się w naszej ofercie są: sita, separatory, piaskowniki, przenośniki ślimakowe, flotatory oraz filtry. Właściwie wyposażone oczyszczalnie ścieków to gwarancja czystej wody oddawanej do wód powierzchniowych. Cała oferta urządzeń dostępna jest na naszej witrynie internetowej - gorąco zapraszamy.

  Data dodania: 08 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Morska energetyka wiatrowa »

  Energetyka wiatrowa stanowi integralny substrat idei energetyki zrównoważonej, która przecież wpisuje się w ogólniejszy ruch zrównoważonego postępu. Zdroworozsądkowe eksploatowanie zasobów naturalnych i poszanowanie ekosystemu dają bowiem ludziom okazję na szerokie zyski z odnawialnych źródeł energii : oze. Czytaj serwis fundacji na rzecz energetyki zrównoważonej, ażeby wygodnie badać, które postulaty mieści polityka energetyczna i co realnie transformuje prawo energetyczne.

  Data dodania: 30 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odzysku organizacja »

  Dbałość o środowisko dzień po dniu ma jeszcze istotniejsze znaczenie. Wyraźnie rzadziej zdarza się też, że poużytkowe odpady wyrzucane są bezpośrednio do środowiska. To konsekwencja takich czynności jak regeneracja olejów - czynności, którymi nasza organizacja odzysku zajmuje się nie tylko zawodowo, ale również z powodów misyjnych. Wspieramy ki przedsiębiorstw z całej Polski dbając o to, by w żadnym razie nie okazała się niezbędna opłata produktowa. Sami troszczymy się o surowce poużytkowe i sami czuwamy, żeby trafiły one tam, gdzie naprawdę ich miejsce. Bez szkody z punktu widzenia otoczenia.

  Data dodania: 20 07 2011 · szczegóły wpisu »

Ekologia - nowa strona:

Adres: