Podkategoria: Akcesoria fotograficzne

 • Ozdoby do Włosów Hurt »

  Działamy od czasu początku lat 90-tych ubiegłego stulecia. Jesteśmy bezpośrednim IMPORTEREM szerokiej gamy produktów od czasu peruk oraz tresek poprzez sztuczną biżuterię, ozdoby do włosów, dodatki do manikiur, przybory kosmetyczne, torby, paski oraz kosmetyczki, oraz plus realizujemy indywidualne zamówienia na artykuły reklamowe - smycze, breloki itp. SWOJĄ OFERTĘ KIERUJEMY WYŁĄCZNIE Do FIRM !!! Minimalne zlecenie 305 zł. Nasze wieloletnie próba pozwala nam zaoferować Państwu towary o dobrej jakości oraz po umiarkowanej cenie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Sprzedaż Hurtowa odbywa się w Sękocinie Nowym k/Janek Al.Krakowska 39

  Data dodania: 10 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Folia Stretch »

  Interes Total Sklep wielkopowierzchniowy Sp. z o.o. zajmuje się odkąd wielu lat działalnością w branży opakowaniowej. Nasze doświadczenia, nowe pomysły zaś stan towarów powodują dużą dynamikę rozwoju firmy. Działania te podczas gdy także stosowane technologie, sprawiają, że raz za razem większa zespół Klientów obdarza nas swoim zaufaniem. Interes znajduje się w tym momencie w nowym zakładzie zlokalizowanym na warszawskim Kawęczynie o pow. 3000 m2. Jest to współczesny obiekt, zharmonizowany do produkcji zaś konfekcjonowania materiałów opakowaniowych. Systematyczne inwestycje w zaawansowanie parku maszynowego pozwalają nam regulować się do indywidualnych potrzeb, żeby w tryb perfekcyjny zaspokoić wymagania naszych klientów.

  Data dodania: 13 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Akcesoria foto »

  Akcesoria foto - szeroki wybór urządzeń: obiektywy, lampy błyskowe, osłony a także adaptery: bagnetowe, mikroskopowe, szpiegowskie. Oferujemy także baterie, akumulatory, filtry, futerały, walizki fotograficzne. Dysponujemy sprzętem najwyższej klasy w atrakcyjnych cenach. W ofercie akcesoria profesjonalne jak i amatorskie.

  Data dodania: 09 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Węże Techniczne »

  "AGRO-HURT Żołyński, Smoliński" Spółka Jawna jest jedną z w wyższym stopniu znanych firm handlowych w kraju specjalizujących się w sprzedaży wyrobów technicznych oraz gumowych. Jako firma handlowa posiadamy największą w kraju ofertę pasów klinowych. Iżby potrafić Państwa wymagającym oczekiwaniom pracownicy spółki przechodzą regularne szkolenia oraz posiadają gruntowną wiedzę na rzecz oferowanego asortymentu. Długotrwała, specjalistyczna działanie naszego przedsiębiorstwa oraz certyfikaty uzyskiwane za pomocą naszych bezpośrednich dostawców są gwarantem najlepszej jakości oferowanych towarów oraz obopólnej, owocnej współpracy.

  Data dodania: 16 06 2011 · szczegóły wpisu »

Akcesoria fotograficzne - nowa strona:

Adres: