Podkategoria: Grafika

 • Logo firmowe »

  W dzisiejszych czasach klient coraz szybciej dokonuje selekcji tego co chce kupić, tego co może kupi i tego czego na pewno nie nabędzie. Taka błyskawiczna selekcja to codzienność. Chcesz znaleźć się w puli osób zauważalnych i godnych zaufania? Czy raczej pozostawać z tyłu bezustannie zastanawiając się, czy jakoś to będzie? Jeśli zależy Ci na jakości, która wkrótce zaprocentuje, to zapraszamy do współpracy. Na początek postaw na logo firmowe, a tym samym na swoją indywidualność – w przeciwnym razie staniesz się jak pozostali, niby inni, a jednak stale wrzucani przez klientów do tego samego worka przeciętności. Naprawdę dobre logo to unikat i właśnie takiego poszukuje klient gorączkowo przeszukujący strony z ofertami. Co tak naprawdę zachęci go do zakupu? Zapewne będzie to marzenie, które on zechce posiadać. Zanim jednak zdecyduje się, z pośród najlepszych wybierze ten produkt czy usługę, która posiada zachęcające opakowanie i dobre logo. Nie pozostawaj w tyle i nie pozwól sobie na bylejakość! Sprawimy, że Twója firma stanie się wysoce konkurencyjna na tle przeciętności. Zapraszamy na www. logarytm. com. pl

  Data dodania: 06 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna »

  Masz kancelarie prawną i nie wiesz jak ją reklamować? Doskonałym rozwiązaniem jest dorzucenie jej do mojego rejestru serwisów prawniczych. Twoja Kanceleria to pierwszy w Polsce wortal skupiający polskie kancelarie i ośrodki sądowe w Polsce w jednym miejscu. Korzystałeś z kancelarii z naszego rejestru? Oceń stronę czy też zostaw komentarz. Na skutek tego pozostali ludzie będą wiedzieć czy jest sens korzystać z wybranej firmy. Dodawanie stron do katalogu jest zupełnie bezpłatne.

  Data dodania: 07 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Telefony Samsung »

  Telefon komórkowy to nie tylko rzecz do łączności. Potrafi on pełnić funkcję dekoracji. Kolorowe obudowy smartfonów, pokryte kryształkami, ciekawymi aplikacjami to ewidentnie fascynujący sposób na utworzenie błyskotliwego przedmiotu codziennego użytku, bo mimo to komórka towarzyszy nam praktycznie zawsze. Dodatkowo, możemy kupić tego typu gadżet z owanej edycji, ponieważ producenci komórek zadziwiają nas swoją pomysłowością i robią go nawet ze złota.

  Data dodania: 23 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie logotypów »

  Każda fabryka powinna posiadać swój znak rozpoznawczy. Swego rodzaju symbol, który non stop będzie się z nią kojarzył. Po prostu… logo firmy powinna dzierżyć każda spółka. Wielu ludzi ma nagminnie problem z tym, jak stworzyć takie logo i co powinno się na nim znaleźć. Jednak ten punkt daje się bardzo łatwo rozwiązać- wystarczy tylko wynająć odpowiednią firmę, a ona przygotuje dla nas projekt oraz porządnie wszystko wykona. I my będziemy się mogli wtedy radować nowym logo firmy, które stanie się naszym symbolem. Dzięki temu konsumenci zawsze będą nas utożsamiać, i nikt nie będzie nas już więcej mylił z kimś innym. Zapraszamy.

  Data dodania: 03 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Praca »

  Serwis Nie Pracuję to miejsce gdzie publikuję prywatne przemyślenia poruszające temat szukania pracy. Gdy Ty również szukasz nowego stanowiska to wejdź i sprawdź moje poradniki. W portalu znajdziesz m. in. artykuły o tym w jaki sposób ubrać się na rozmowę kwalifikacyjną, jak napisać ciekawy list motywacyjny a także cv, czy sezonowa praca jest dla każdego oraz ile można na takiej pracy zarobić i masę pozostałych informacji dotyczących umów o pracę. Nie brakuje także porad jak poszukiwać pracy, gdzie zrobić to najszybciej i nie tylko. Zachęcam do sprawdzenia wszystkich którzy szukają pracy i innych zainteresowanych tematem. Porady na blogu dla poszukujących pracy Nie pracuję publikowane są prawie każdego dnia więc zapraszamy do odwiedzania go jak najczęściej.

  Data dodania: 29 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe zdjęcia »

  Kartki elektroniczne to w dzisiejszych czasach jedna z najciekawszych metod wysyłania życzeń z wielorakich okazji. Coraz bardziej wypierają klasyczną formę papierową listów z życzeniami z wielorakich powodów. Najczęstszym jest zwyczajne lenistwo - brak potrzeby wychodzenia z domu na pocztę, jak i znacznie większy wybór pośród wzorów. W odróżnieniu do form papierowych, e kartki mogą być tworzone wręcz poprzez samego nadawcę wg jego prywatnego stylu. W świecie obrazków wysyłający posiada nie tylko szereg przeróżnych znaczków, ale co najlepsze - dziesiątki tysięcy rozlicznych obrazków, które są podstawą każdej e-kartki. W serwisie wynaleźć można nie tylko kartki na znane święta, lecz też na unikalne okazje. Co więcej, działy z obrazkami miłosnymi, smutnymi, śmiesznymi, itp ułatwiają także utworzenie kartek elektronicznych wyrażających najskrytsze emocje, wyczucia. Sam zaś sposób posyłania jest bajecznie prosty, parę chwil i Twoja kartka szybko wskakuje do skrzynki pocztowej adresata.

  Data dodania: 14 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie stron Szczecin »

  Od wielu lat działamy już na rynku. Mamy za sobą ki przeprowadzonych akcji, zaprojektowanych stron, sklepów i tym samy posiadamy ogromną liczbę zadowolonych klientów, którzy co najważniejsze wracają do nas po kolejne projekty. Zajmujemy się kompleksową obsługą reklamy dla firm. Projektujemy strony internetowe oraz sklepy, tworzymy logo, przygotowujemy i wdrażamy kampanie promowania marki. Przygotujemy również wizytówki, ulotki czy katlogi, które wręczysz swoim klientom. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 03 04 2011 · szczegóły wpisu »

Grafika - nowa strona:

Adres: