Podkategoria: Hardware

 • czytniki kodów kreskowych »

  {Przenośne, bezprzewodowe oraz stacjonarne, wyjątkowo poręczne oraz łatwe w obsłudze. Dwuwymiarowe oraz dwukierunkowe, stanowią podstawowe urządzenie kontrolne w sieciach handlowych, jak również w jednostkach magazynowych. Czytnik kodów kreskowych, w sposób szybki zdefiniuje produkt (m.in. pod kątem cenowym, według nazwy oraz dostępności Od czasu gdy zrezygnowaliśmy z standardowych wag, prawie w każdej firmie wykorzystuje się wagi elektroniczne. Powinny one być jednak dopasowane odpowiednio do profilu działalności w której są stosowane. Zaprezentować można między innymi wagi elektroniczne używane w laboratoriach do szczególnie precyzyjnego ważenia składników lekarstw bądź wagi stosowane w restauracjach konieczne do odpowiedniego wyważenia oferowanych produktów. To jednakże nie koniec. Wagi elektroniczne niezbędne są także przy sprzedaży internetowej, w magazynach i hurtowniach. Niezależnie jaką firmę posiadamy, może zaciekawić nas oferta sklepów z wagami.

  Data dodania: 26 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pomysł na prezent »

  Coraz częściej każdy z nas dokonuje zakupów z wykorzystaniem internetu. Umożliwia nam to zobaczyć ogromną ilość sklepów on-line bardzo szybko, który dzięki temu zaoszczędzimy nie chodząc po tradycyjnych sklepach. Na naszej stronie www funphoto.pl znajduje się katalog naszych produktów. Mamy różnorodne artykuły, aby każdy wyszukał coś dla siebie, zarówno ze względu na ideę jak i koszt. Proponowane przez nas podarunki można komponować samemu według swego pomysłu. Zamówienie jest bardzo banalne. Wystarczy wybrać zdjęcie, nałożyć skomponowany przez siebie napis i wszystko skończone. Na przesyłkę oczekuje się 2-3 dni. Później wystarczy podarować prezent i dostrzec zadowolenie obdarowanej osoby. Prezenty ze zdjęciem, takie jak magiczny kubek na pewno zostają w pamięci na długi czas.

  Data dodania: 01 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Komputery »

  Witaj w serwisie, w którym znajdziesz ciekawe artykuły o tematyce komputerowej. Zamieszczone zostały informacje dotyczące kupna laptopa, kryteria i porady w kwestii wyboru odpowiedniego sprzętu. Na stronie znajduje się również opis standardowego komputera osobistego oraz kilka informacji o firmie Logitech.

  Data dodania: 14 02 2011 · szczegóły wpisu »

Hardware - nowa strona:

Adres: