Kategoria: Medycyna

Informacje odnośnie zdrowia, leków, medycyny niekonwencjonalnej, lekarzy o różnych specjalizacjach oraz wiele innych informacji w podkategoriach.

Medycyna - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • www.olejzczarnuszki.pl »

  Odkryj wyjątkowe właściwości jakie posiada oryginalny Polski olej z czarnuszki. Na stronie prezentujemy przeznaczenie oraz sposób spożywania i porcjowania oleju z czarnuszki. Czarnuszka jest naturalnym specyfikiem wpływającym dobrze na stan ludzkiego ciała. Poznaj niezwykłe cechy które posiada oryginalny krajowy olej z czarnuszki. Na blogu prezentujemy zastosowanie a także sposób przyjmowania i dawkowania oleju z czarnuszki. Czarnuszka jest organicznym specyfikiem oddziałującym dobrze na stan naszego organizmu. Odkryj wyjątkowe właściwości jakie posiada oryginalny Polski olej czarnuszkowy. Na blogu prezentujemy właściwości a także sposób spożywania i dawkowania olejku czarnuszkowego. Czarnuszka jest naturalnym środkiem oddziałującym dobrze na zdrowie ludzkiego ciała.

  Data dodania: 07 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Radius Bydgoszcz »

  Przychodnia Radius NZOZ Bydgoszcz to najlepsza pracownia RTG w okolicy. Radius działa w Bydgoszczy od 2005r. Pracownia RTG wykonuje prześwietlenia rentgenowskie, zdjęcia rentgenowskie, rentgen, konsultacje. Zapraszamy do naszych pracowni w Bydgoszczy przy ulicy Gdańskiej 88-90, a także Kleina 1 w dzielnicy Fordon. Sprawdź także na naszą witrynę WWW BadanieRtgBydgoszcz. pl

  Data dodania: 28 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dietetyk Bydgoszcz »

  Każdy powinien dbać o swoje zdrowie najlepiej jak potrafi bo życie jest jedno. Jeżeli czujesz, że potrzebujesz interwencji lekarza specjalisty jak laryngolog, pulmonolog czy dietetyk, zapraszamy do nas. Pracują tu wyszkoleni i doświadczeni eksperci różnorodnych dziedzin medycyny. Oferujemy specjalistyczną pomoc lekarską i szeroki zakres badań w Bydgoszczy. Wykonujemy USG, spirometrię, testy alergologiczne a także umożliwiamy rehabilitację. Zapraszamy do sprawdzenia oferty na stronie internetowej.

  Data dodania: 25 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Doświadczony lekarz chirurg »

  Podczas wieloletniej lekarskiej praktyki zajmuję się chirurgią naczyniową. Jako lekarz przeprowadzam ponadto fachowe obdukcje lekarskie. W ostatnich latach sporo pacjentów cierpi na dolegliwości układu pokarmowego - gastroskopia umożliwia zaawansowane zdiagnozowanie przewodu pokarmowego. Zaopatrzenie placówki w fachowy sprzęt sprawia, że leczymy wszelakiego rodzaju żylaki a także hemoroidy, jakie utrudniają normalne działania w życiu. Właściwie postawiona identyfikacja pozwala na rozpoznanie schorzeń odbytnicy do jakich wliczamy uporczywe choroby jelita grubego. Kolonoskopia to badanie, które daje szansę na przypatrzenie się śluzówce jelita co sprawia dojrzenie polipów w tym rejonie. Fachowe porady zawierają również wrastające paznokcie, zwykle spowodowane niewłaściwym obuwiem albo nieuważnym walnięciem się w palce.

  Data dodania: 05 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ortimed Bydgoszcz »

  Ortimed Gabinet Fizjoterapii w Bydgoszczy świadczy usługi z zakresu kinezyterapii, fizykoterapii i masażu. Dzięki odpowiedniemu sprzętowi ma możliwość leczenia wieloma metodami, w których wykorzystuję się na przykład: pole magnetyczne, laser. Dodatkowo można skorzystać z możliwości leczenia zimnem i światłem. Można także skorzystać z bogatej oferty masaży: relaksacyjnych, wyszczuplających albo leczniczych. Osoby zainteresowane zapraszamy do wejścia na naszą www. ortimed. net

  Data dodania: 19 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ostropest plamisty »

  Wielu ludzi go używa, stosuje regularnie i na co dzień, jednak jest gro ludzi, którzy nie wiedzą czym jest ostropest plamisty i na co pomaga. Ostropest plamisty to jeden z najlepszych środków na poprawę funkcjonowania naszej wątroby. Dzięki niemu, nie musimy się martwić, czy nasza wątroba jest w dobrej kondycji. Wątroba to narząd, który ma bardzo ważne zadanie w organizmie człowiek. O ważności wątroby chyba nie trzeba więcej mówić, a jednak mało kto dba o nią w należyty sposób. Wątroba jest bardzo podatna na cukry, tłuszcze, smażone potrawy i przede wszystkim alkohol, który jest trucizną dla wątroby. Ostropest plamisty pomaga głównie w dolegliwościach wątrobowych. Regeneruję wątrobę, sprawia że jest ona ciągle w dobrej kondycji, a co za tym idzie nasz organizm lepiej funkcjonuje. Skąd zadem wziąć dobry ostropest? Najlepiej zaopatrzyć się w nasiona ostropestu u sprawdzonych dostawców. Ważne aby zakupione nasiona miały certyfikat pochodzenia i jakości. Tylko takie nasiona ostropestu są sprawdzone i tylko takie warto stosować. Najlepszy ostropest plamisty możemy zakupić w pewnych sklepach internetowych np. ostropeo. pl, który posiada niezbędne certyfikaty na swoje produkty.

  Data dodania: 02 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Stomatologia »

  Najlepszy Gabinet Dentystyczny w Krakowie, w swojej ofercie posiada propozycję dla pacjentów z różnymi problemami stomatologicznymi. Pacjenci mogą skorzystać z zabiegów ortodontycznych, protetycznych oraz chirurgii stomatologicznej, które są wykonywane przez najwyższej klasy specjalistów w Krakowie. Profesjonalizm i wysoka jakość stosowanych preparatów dentystycznych, zapewniają solidność wykonania, bezpieczeństwo i komfort dla klienta.

  Data dodania: 18 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Porady dla kobiet »

  Kobiety w sowim życiu muszą zmagać się z najróżniejszymi problemami. Często nie ma kto im pomóc, wysłuchać. Jest jednak miejsce, gdzie można za darmo, szybko i bez wychodzenia z domu liczyć na czyjeś wsparcie - to portal Netporady.pl. Jest to typowy poradnik dla kobiet. "Netporadowi" eksperci udzielają porad miłosnych, medycznych, dietetycznych i psychologicznych. Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia strony www.netporady.pl

  Data dodania: 12 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Specjalistyczny sklep Alergika »

  Nieprzerwanie od 5 lat Specjalistyczny Sklep Alergika spełnia swoją misję jaką jest polepszanie życia alergika, krzewienie idei zwalczania objawów chorób alergicznych i oraz promowanie zdrowego trybu życia! W naszym asortymencie jest cała gama różnorodnych produktów, od sprzętu AGD, przez pościel po preparaty, testy medyczne oraz linie produktów przeznaczone dla najmłodszych. Z racji tego, że nasze produkty to nie tylko sprzęt nakierowany na alergików, ale również na zdrowy tryb życia, więc naszym klientem może zostać tak naprawdę każdy. Dodatkowo naszą markę umacniają rekomendacje środowiska medycznego!
  Asortyment jest certyfikowany, przebadany i atestowany.
  Zapraszamy na zakupy!
  Zamówienia można składać telefonicznie (Polska i zagranica) 22 490 22 22 oraz mailowo: sklep@alergia.med.pl

  Data dodania: 12 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Terapia Lublin »

  Gabinet psychologiczny dopomaga przejść różnorodne dylematy, tak jak zespolone z naszym istnieniem a także te partnerskie. Każda para przechodzi w pewnym czasie przez zakłócenie. Przyczyny owego stanu są nader odmienne – dobry psycholog lublin wspomoże je sprecyzować, i jest to efektywne podejście, które prowadzi do poradzenia sobie z problemami nazbieranymi przez lata w danym związku. Temu służy profesjonalna terapia małżeńska Lublin. Przy użyciu niej partnerzy - jeśli tego istotnie chcą - mają szansę rozwiązać kłopot, który pojawił się w ich związku. Równie działająca jest psychoterapia Lublin, w której jest dozwolone brać udział zarówno indywidualnie, jak i duetami. Wariant psychoterapii jest dobierany przez psychologa, który robi to już w czasie pierwszego spotkania. Podobnie funkcjonuje psycholog, który także zestawia rodzaj psychoterapii oraz formułuje sposób, w który dziać się będzie terapia oraz czy współmałżonkowie mają udzielać się razem czy rozdzielnie.

  Data dodania: 31 10 2011 · szczegóły wpisu »