Podkategoria: Gabinety lekarskie

1 · 2 · następna strona »
 • Psychiatra »

  Wiadomości na temat chorób psychicznych oraz lista gabinetów psychiatrycznych w stolicy to główne rzeczy, które znajdują się na naszej stronie internetowej. Publikujemy wiadomości na temat takich chorób jak choroba afektywna dwubiegunowa czy anoreksja. Artykuły na ich temat są
  napisane w czytelny sposób, więc nie ma potrzeby posiadać w tym zakresie specjalistycznej wiedzy. Ponadto osoby zainteresowane odnajdą niemało
  pożytecznych informacji na temat testów osiągnięć szkolnych, które umożliwiają zmierzyć efekty ucznia w szkole. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 12 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Plastyka brzucha »

  Klinika CHIRURGIA PLASTYCZNA H.KNAKIEWICZ zajmuje się wykonywaniem rozmaitych zabiegów. Personel tworzą lekarze oraz pielęgniarki o dużym doświadczeniu. W klinice może mieć miejsce korekcja uszu i każda inna operacja plastyczna. W zakres oferty kliniki wchodzi plastyka brzucha, także odsysanie tłuszczu. Dodatkowo oferta obejmuje zabiegi rekonstrukcyjne oraz lecznicze.

  Data dodania: 16 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Stomatologii i Medycyny B-dental »

  W Specjalistycznym Centrum Stomatologii i Medycyny kierowanym przez prof. dr hab. n .med. Stefana Barona leczymy kompleksowo pacjentów z problemami stomatologicznymi oraz bólami głowy i bruksizmem. Z powodzeniem od kilkunastu lat stosujemy implantologię jako metodę uzupełniania braków w uzębieniu. Używamy przy tym zarówno:
  -implantów jednofazowych
  - dwufazowych systemów implantologicznych
  - protez całkowitych opartych na implantach,
  które w przypadku bezzębia, są najbardziej komfortowym uzupełnieniem protetycznym. Na pewno trudno w to uwierzyć, ale zabieg implantacji jest całkowicie bezbolesny! W precyzyjny sposób planujemy umiejscowienie implantów. Najlepszą pozycję implantu, biorąc pod uwagę zarówno aspekty kliniczne jak i estetyczne, ustala się planując zabieg za pomocą programu komputerowego 3D – SimPlant.
  Likwidujemy ból, przywracamy zdrowie i piękny uśmiech. Zapraszamy do naszych gabinetów.

  Data dodania: 26 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ortimed Bydgoszcz »

  Ortimed Gabinet Fizjoterapii w Bydgoszczy świadczy usługi z zakresu kinezyterapii, fizykoterapii i masażu. Dzięki odpowiedniemu sprzętowi ma możliwość leczenia wieloma metodami, w których wykorzystuję się na przykład: pole magnetyczne, laser. Dodatkowo można skorzystać z możliwości leczenia zimnem i światłem. Można także skorzystać z bogatej oferty masaży: relaksacyjnych, wyszczuplających albo leczniczych. Osoby zainteresowane zapraszamy do wejścia na naszą www. ortimed. net

  Data dodania: 19 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biorezonans - borelioza »

  Zajmujemy się diagnostyką i leczeniem wielu chorób – zarówno tych najbardziej popularnych, jak i tych rzadziej spotykanych. Nasze bogate doświadczenie lekarskie daje Państwo pewność i bezpieczeństwo korzystania z najwyższej jakości usług. Polecamy swoje usługi!

  Data dodania: 03 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • waps-kart.pl-opakowania tekturowe producent »

  Waps-kart specjalizuje się w produkcji wyrobów z tektury. W ofercie firmy znajdą Państwo opakowania dla każdego sektora przemysłowego, od produkcji
  standartowych opakowań klapowych jak też wyrobów bardziej technicznych takich jak kratownice dla hut szkła.
  Firma dysponuje parkiem maszynowym w którym znajdą Państwo siedem maszyn głównych co pozwala na wyprodukowanie każdego rodzaju opakowań.
  Waps-kart wykonuje nadruki w technologii fleksograficznej do dwóch kolorów. Zwykłe opakowania klepowe produkowane są bezwykrojowo co nie obciąża Klientów dodatkowymi kosztami.
  Matryce do maszyn rotacyjnych finansujemy wspólnie z naszymi odbiorcami.

  Data dodania: 08 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pomoce psychologiczne Warszawa »

  W teraźniejszych czasach, w których prowadzimy bardzo dość szybki tryb życia nie mając czasu dla siebie i dla bliskich różnorodne trudności natury psychicznej nie powinny nikogo dziwić. A wszakże funkcjonowanie w takich warunkach jest ogromnie niełatwe i z tym się prawdopodobnie prawie każdy zgodzi. Lecz nie wolno w takiej okoliczności pozostawiać sprawy samej sobie, ponieważ to do niczego dobrego nie doprowadzi. I dlatego serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług tej pracowni psychologicznej.

  Data dodania: 12 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dobry psycholog Warszawa »

  Aktualnie, gdy nasze życie jest tak wyczerpujące jak nigdy wcześniej, coraz częściej spotykają nas różnego rodzaju problemy psychologiczne. Mogą być spowodowane stresem czy też tragicznymi wydarzeniami. Ważnym jest jest aby umieć poradzić sobie z takimi sprawami tak aby nie przekształciły się one w poważną depresję. Na naszej stronie firmowej znajdą państwo ofertę specjalistycznej pomocy we wspomnianych wyżej sprawach. Dostępny jest również numer telefonu, więc bez żadnych przeszkód można zapisać się na wizytę. Nie należy zapominać, że zdrowiu należy czasami dopomóc.

  Data dodania: 08 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie uzależnienia »

  Prezentujemy super promocję cenową na terapię alkoholizmu. Przystanek Trzeźwość zaprasza do małopolski, w pobliżu Krakowa wszystkie osoby które mają kłopoty z uzależnieniem. Pomagamy w skuteczny sposób oraz dyskretny - polecamy odtrucie, inaczej odtruwanie organizmu, terapie uzależnień np alkoholizmu. Pomożemy uzależnionym i współuzależnionym. Zapraszamy wszystkich, których dotyka temat alkoholizmu oraz narkotyków. Mamy dobrą kadrę, profesjonalną. Nasz ośrodek jest przyzwoicie wyposażony, zaś żywność w przypadku terapii stacjonarnej pyszne. Nie trać już czasu bo zdrowie jest tylko jedno i trzeba o niego troszczyć się. Zapraszamy.

  Data dodania: 26 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia indywidualna i grupowa trójmiasto »

  Jeśli doświadczasz lęku lub napięcia, masz trudności w nawiązywaniu relacji z innymi ludźmi, bądź nie czujesz satysfakcji ze związków, przeżywasz stratę bliskiej osoby, masz problemy i konflikty w relacji z bliskimi, doświadczasz życiowego kryzysu zapraszam Cię na spotkanie, podczas którego spróbujemy znaleźć odpowiednie dla Ciebie rozwiązanie problemu.

  Data dodania: 22 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • terapia-katowice.pl-psychoterapia katowice »

  Gabinet Psychoterapii GESTALT - Katowice, oferuje: psychoterapię indywidualną, psychoterapię grupową, terapię par, pomoc psychologiczną, treningi rozwoju osobistego oraz konsultacje psychologiczne. Certyfikowanym Psychoterapeutą Instytutu Terapii Gestalt w Krakowie – należącego do International Federation of Gestalt Training Organization (FORGE), European Association for Psychotherapy (EAP), European Association for Gestalt Therapy (EAGT).
  Nieustanne podnoszenie kwalifikacji uczestnicząc w 4,5-letnim szkoleniu z zakresu psychoterapii psychodynamicznej i systemowej w Zakładzie Terapii Rodzin Katedry Psychoterapii CM Uniwersytetu Jagiellońskiego, pod kierownictwem naukowym prof. Bogdana de Barbaro. Psychoterapeutka Joanna Nowak - Szewczyk należy do Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego (PTP) oraz do Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt (PTPG).Gabinet psychoterapii GESTALT mieści w centrum Katowic przy ulicy Sobieskiego 7.

  Data dodania: 08 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gdzie zrobić rezonans magnetyczny »

  Jeśli chcesz zrobić badanie rezonansem magnetycznym i chcesz się dowiedzieć więcej o tym, jak wygląda badanie przy użyciu rezonansu magnetycznego, na czym ono polega, jakie są wskazania i przeciwwskazania oraz szukasz ośrodka, w którym będziesz mógł wykonać rezonans magnetyczny, odwiedź stronę GdzieRezonans.pl. Odnajdziesz tam odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące rezonansu magnetycznego. Prezetujemy ośrodki z ponad 30 miast w Polsce, w których można wykonać badanie: Wrocław, Kraków, Warszawa, Poznań i inne. Opisujemy także różne rodzaje badań przy użyciu rezonansu: rezonans magnetyczny głowy, kręgosłupa, jamy brzusznej. Przedstawiamy też cenniki reonansu magnetycznego. GdzieRezonans to największy przewodnik po badaniu przy użyciu rezonansu magnetycznego. Dzięki informacji tam zawartych badanie to nie jest już przerażające dla pacjentów. Są oni świadomi, na czym polega badanie, jak mają się do niego przygotować. Lepsze przygotowanie oznacza mniej stresu dla pacjenta I lepszą organizację pracy dla personelu medycznego. Sprawdź, jakie informacje znajdziesz na GdzieRezonans.pl

  Data dodania: 08 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ortopeda Poznań »

  Miło zapraszam do odwiedzin strony lekarza ortopedy Dr. Macieja Krajewskiego. Lekarz Maciej Krajewski jest wybitnym specjalistą, od niedawna koncentruje swoje działania na progresie KCK – Kliniki Chirurgii Kolana. Współpracuje także z 3 szpitalami w Poznaniu i Środzie Wielkopolskiej. Kliniki takie jak: Klinika Grunwaldzka – Poznań, Medicus Bonus – Środa Wielkopolska,MedPolonia - Poznań. W toku pracy i kariery Dr Macieja Krajewskiego należałoby dodać o tym, iż w latach 92-98 był lekarzem Olimpijskiej Kadry zapaśników. Kluczowe zamiłowania ortopedy Krajewskiego są to: chirurgia stawu kolanowego i biodrowego, jak i kontuzje związane z uprawianiem sportu. W zakresie polecanego serwisu można odwiedzić strony jak przykładowo: artroskopia kolana poznań, chondromalacja kolana, rekonstrukcja acl. Doktora Krajewski przebył szkolenia w następujących krajach: Wielka Brytania, Francja, Niemcy, Austria, Stany Zjednoczone Ameryki Północnej. Jest on też członkiem takich organizacji jak: PTOiT, ZSCKiA – Zarząd Sekcji Chirurgii Kolana i Artroskopii, PTCSiSS. Jeszcze raz gorąco inwituję do wejścia na stronę.

  Data dodania: 21 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie alkoholizmu »

  Twoja droga do zdrowia zaczyna się od Ciebie. Teraz, skoro podjąłeś/podjęłaś już decyzję o zmierzeniu się ze swoim problemem, następnym krokiem powinno być wybranie najlepszej dostępnej pomocy - to od jej jakości zależy, czy uda Ci się odzyskać wolność i kontrolę nad swoim życiem.Przejście detoksykacji - oczyszczenie organizmu - to pierwszy etap na drodze prowadzącej do wolności od uzależnienia. Proces ten, przeprowadzany pod kontrolą lekarzy, umożliwia poprawę zdrowia i samopoczucia tak, aby dać Ci wytchnienie, spokój i pomoc.Członkowie rodziny - podobnie jak osoba uzależniona - podlegają niszczącym skutkom długotrwałego oddziaływania choroby. Prawda ta być może jest stara jak świat, jednak pewne ramy poznawcze nadała procesom destrukcji w rodzinie ideologia Al-Anonu, ruchu samopomocy, wsparcia.

  Data dodania: 20 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Chorzów »

  Jeśli poszukujesz kompetentnej pomocy stomatologicznej i jesli mieszkasz na śląsku, to uprzejmie zapraszamy do naszych gabinetów.
  Mamy kilkunastoletnie doświadczenie w udzielaniu usług dentystycznych. Nasze gabinety są zaopatrzone w najnowocześniejszy oprzyrządowanie, a wysoko profesjonalny personel jest gwarancją, że każdy dostanie tu fachową pomoc w bezstresowej atmosferze.
  Należymy również do PTE, skutkiem tego uczestniczymy w szkoleniach, jakie pozwalają nam korzystać z najnowocześniejszych technik.

  Data dodania: 18 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • USG Jamy Brzusznej »

  Prywatna Przychodnia Lekarska Warszawa Ochota ul.Białobrzeska 28 istnieje od momentu grudnia 1990, po pierwsze w charakterze Kancelaria USG tudzież Endoskopii. Za pomocą te lata powiększyliśmy lokal, zmodernizowaliśmy nasze gabinety, odnowiliśmy przychodnię. W tym czasie zmieniliśmy także kilkukrotnie nasze aparaty USG, zaczynaliśmy wykonywać pracę na aparacie polskiej firmy Teson, w tej chwili pracujemy na aparacie firmy GE Logiq 3 z opcją kardiologiczną.

  Data dodania: 09 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Rzeszów »

  Prodentica to przychodnia stomatologiczna, funkcjonująca w Rzeszowie już od 2004 roku. Jej oferta na pewno wyda się bardzo interesująca każdemu, kto tylko szuka doskonałej i skutecznej opiece stomatologicznej, o którą niewątpliwie trudno jest w dzisiejszych czasach.
  Klinika zapewnia przede wszystkim bardzo dobrze wykwalifikowaną kadrę. Pracują tutaj wyłącznie naprawdę doświadczeni lekarze, którzy doskonale wiedzą na czym polega praca z pacjentami . Naturalnie, w dowolnym gabinecie znajdziemy tutaj sprzęt najwyższej klasy, i wyposażenie posiadające najróżniejsze certyfikaty jakości. Wszystko to sprawia, że wykonywanie jakiegokolwiek zabiegu jest tutaj całkowicie bezbolesne i przyjemne.
  Na uwagę zasługuje także bardzo szeroka oferta, jaką posiada Prodentica. Przychodnia może zaoferować dosłownie wszystko, czego tylko potrzebują pacjenci, od zwykłych, kontrolnych badań stomatologicznych aż po rozmaite, niekiedy bardzo zaawansowane zabiegi. Istotną rolę odgrywa tu także stomatologia estetyczna – do dyspozycji pacjentów jest możliwość zarówno zwykłych zabiegów, takich jak wybielanie zębów, jak i szeroki wybór usług z zakresu ortodoncji.
  Podsumowując, Prodentica to interesująca propozycja dla każdego pacjenta. Niskie ceny, bezstresowa atmosfera oraz przede wszystkim wysoki poziom profesjonalizmu sprawiają, że korzystanie z jej usług to czysta przyjemność!

  Data dodania: 20 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Terapia Lublin »

  Gabinet psychologiczny dopomaga przejść różnorodne dylematy, tak jak zespolone z naszym istnieniem a także te partnerskie. Każda para przechodzi w pewnym czasie przez zakłócenie. Przyczyny owego stanu są nader odmienne – dobry psycholog lublin wspomoże je sprecyzować, i jest to efektywne podejście, które prowadzi do poradzenia sobie z problemami nazbieranymi przez lata w danym związku. Temu służy profesjonalna terapia małżeńska Lublin. Przy użyciu niej partnerzy - jeśli tego istotnie chcą - mają szansę rozwiązać kłopot, który pojawił się w ich związku. Równie działająca jest psychoterapia Lublin, w której jest dozwolone brać udział zarówno indywidualnie, jak i duetami. Wariant psychoterapii jest dobierany przez psychologa, który robi to już w czasie pierwszego spotkania. Podobnie funkcjonuje psycholog, który także zestawia rodzaj psychoterapii oraz formułuje sposób, w który dziać się będzie terapia oraz czy współmałżonkowie mają udzielać się razem czy rozdzielnie.

  Data dodania: 31 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Depresja Wroclaw »

  Nazywam się Magdalena Senderowska - jestem psychologiem i psychoterapeutą pracującym w nurcie psychodynamicznym. Kwalifikacje zawodowe zdobyłam szkoląc się min. innymi w trzyletniej Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej. Jestem dyplomowanym psychoterapeutą psychodynamicznym oraz certyfikowanym psychoterapeutą Ośrodka Edukacji Psychologicznej. Swoim klientom mogę zaoferować: psychoterapię indywidualną, psychoterapię dla par, konsultacje psychologiczne oraz testy psychologiczne. Oferuję pomoc w następujących zaburzeniach jak: depresja, nerwica, fobie, osobowości, seksualnych, anoreksja, bulima. Oferuję pomoc ofiarom przemocy oraz w takich sytuacjach jak żałoba. Zapraszam do swojego gabinetu psychologicznego na ulicy Legiej 55a/7. Zapraszam klientów z miasta Wrocław i okolic.

  Data dodania: 22 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa »

  Grupa Medyczna Vertimed+ oferuje śmiałą koncepcję w podejściu do interesanta w obszarze usług medycznych ukierunkowanych na sferę psychiczną człowieka. U nas każdy pacjent traktowany jest poważnie i indywidualnie.
  Jako pojedyncza placówka w Polsce zapewniamy kompletną opiekę z różnych sfer psychiatrii, psychoterapii i psychologii. Wsparcie znajdzie u nas każdy, bez względu na rodzaj problemu. Zapraszamy do Kliniki Vertimed+. Zapraszamy do naszej siedziby i zachęcamy do podpisania deklaracji. Druki zgłoszeniowe, które należy wypełnić i dostarczyć do nas, znajdują się na stronie poniżej. Złożenie deklaracji w naszej Klinice nie wymaga wyrejestrowywania się przez Państwa z poprzedniej przychodni POZ. Psychiatria, psychoterapia, psychologia, obszerny zakres usług. Nasza praca oparta jest na najwyższych standardach obowiązujących w najlepszych klinikach na świecie. Szczycimy się bliską współpracą z podobnymi ośrodkami z Wiednia, Hamburga, Berlina, Londynu.

  Data dodania: 09 07 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Gabinety lekarskie - nowa strona:

Adres: